reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Türkiye için Avengers Endgame biletleri müjdesi

Marvel stüdyolarının imzasını taşıyan Avengers Endgame uzun zamandır büyük bir merakla bekleniyor. Geri sayım devam ederken filmin biletleri Türkiye’de de önsatışa çıktı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’u seyretmemizin üzerinden neredeyse bir sene geçti. Aylardır Marvel stüdyolarının paylaşacağı en ufak ipuçlarını bekliyoruz. Yaşanan sızıntılar üzerinden teoriler üretiyoruz. Paylaşılan tanıtımlar ise inanılmaz derecede ilgi görüyor. İlk 24 saatteki izlenme oranlarıyla rekor kırmayı başarıyor. Tüm bu detaylardan da anlayabileceğiniz gibi filmin vizyona girmesi dört gözle bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde, daha da net olmak gerekirse 2 Nisan tarihinde Avengers Endgame filminin biletleri Amerika’da önsatışa başladı. Hatta bu önemli gelişme Marvel stüdyoları tarafından paylaşılan bir tanıtımla duyuruldu. Türkiye’deki izleyiciler olarak sıranın bize gelmesini büyük bir sabırsızlıkla bekliyorduk. An itibariyle Cinemaximum‘un internet sitesi üzerinden Türkiye’deki ön satışlar da başlamış bulunuyor. Cinemaximum’un sitesine girdiğinizde Avengers Endgame’in yanında “bilet al” seçeneği çıkıyor. Böylece biletinizi şimdiden ayırma olanağına kavuşuyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame’in Türkiye’deki gösterimleri 25 Nisan Perşembe gününden itibaren başlıyor. Sabah saatlerinden itibaren uygun seans bulabileceğiz gibi görünüyor. Böylece bekleyişimiz bir gün daha kısalmış oluyor.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı