reklamı kapat

POPÜLER

Avengers_Endgame

Merakla beklenen Avengers: Endgame için geri sayım başladı

Merakla beklenen Avengers: Endgame’in bilet satış tarihi belli oldu. Edindiğimiz bilgiye göre Avengers: Endgame biletleri bugün itibarıyla yurt dışında satışa sunuluyor. Biletlerin Türkiye’de çıkış tarihi belli olmasa da çok yakın zamanda filmin biletlerinin Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor.

25 Nisan’da Türkiye’de sinema izleyicileriyle buluşacak olan Avengers: Endgame, gişede rekor tarihi bir rekora imza atması bekleniyor. Avengers: Infinity War, ilk hafta sonunda dünya genelinde tam 640 milyon dolar hasılat elde ederek tarihi bir rekora imza atmıştı. Avengers: Endgame’in ise ilk hafta sonunda 840 milyon dolar gelir elde etmesi bekleniyor.

Marvel Comics’in İntikamcılar adlı süper kahraman grubundan uyarlanan ve Marvel Studios tarafından yapımı üstlenilen ABD süper kahraman filmi Avengers: Endgame’i sizler kadar biz de dört gözle bekliyoruz. 3 saat 2 dakikalık dev bir macera sunacak olan filmin konusu hakkında kısaca bahsedelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Infinity Ward’un konusu

“Avengers Infinity War”un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Pek çok kahraman, Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler.

Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi’nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos’un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı