reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Avengers’ın yıldızı Chris Evans’ın favori Captain America sahnesi

Çok yakında Avengers Endgame ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Chris Evans Steve Rogers karakterine dair enteresan açıklamalarda bulunuyor. Şimdi de en sevdiği Captain America sahnesini izleyicilerle paylaştı. Onun tercihi ise sıkı Marvel hayranlarını pek şaşırtmadı.

Chris Evans geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter‘ın Fishing For Answers köşesine konuk oldu. Kendisine Marvel filmlerinde en sevdiği sahne soruldu. Ardından Civil War filminde Iron Man mücadelesi hatırlatıldı. Fakat Evans tercihini Captain America Winter Soldier’dan yana kullandı.

“Ben Winter Soldier filmindeki asansör sahnesini tercih ederim. O dövüş sahnesi ikinci film için yaptığımız ilk çekimlerden biriydi. İlk defa Russo kardeşlerle çalışıyordum. İkinci filmde Captain America tek başına kalmış gibi hissediyordum. Misal ilk Avengers filminde herkes ona yol gösteriyor gibiydi. Winter Soldier filminde biraz strestliydim ve ona rağmen asansördeki dövüş sahnesinin çok iyi sonuçlandığını düşünüyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain America seven bir Marvel izleyicisi olarak Chris Evans’a hak vermemeden edemiyorum. İkinci filmdeki asansör sahnesi gerçekten en sevdiğim Steve Rogers sahnelerinden biri. Zaman zaman küçümsenen bu karakterin aslında ne kadar güçlü olduğunu ortaya koyan anlardan biriydi. Üstelik Winter Soldier da gerçekten en iyi Marvel filmleri arasında yer alıyor. O yüzden bu cevap pek şaşırtıcı değil.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı