reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Chris Evans’tan yıllar sonra gelen Captain America itirafı

Sekiz senedir Marvel Sinematik Evreni’nde yer alan ve çok sevilen Chris Evans seneler sonra şaşırtan bir Captain America itirafında bulundu.

Avengers ekibinin liderliğini üstlenen, her zaman doğrunun yanında yer almayı görev kabul eden Captain America Marvel hayranlarının en sevdiği karakterlerden biri. Chris Evans bu karakteri ilk olarak 2011 senesinde seyrettiğimiz The First Avenger filminde canlandırmıştı. Ardından Avengers filmleriyle hikaye büyüdü. Bir dönem Evans’ın Johnny Storm’a hayat verdiği unutuldu. Fakat görünen o ki sevilen oyuncu rolü kabul etme konusunda büyük çekinceler yaşamış. The Hollywood Reporter‘a konuşan oyuncu o dönem düşündüklerini şöyle özetledi:

“Captain America karanlık yönü olmayan bir karakter. Onu nasıl insanların izlemek isteyeceği bir karaktere çevirebileceğimden emin değildim. Steve yapılan şakaları anlamıyor. Wolverine gibi bir karakter değil. Batman gibi annesini ve babasını kaybetmemiş. Gelip köpeğini dolaştırabilirim, hareket etmene yardımcı olabilirim diyebilecek bir karakter gibiydi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunun üzerine Captain America karakterini canlandırmak için Marvel stüdyolarından aldığı teklifi iki defa reddettiğini çünkü o dönemde doğru kararın bu olduğunu düşündüğünü itiraf etti. Fakat sonunda Steve Rogers’ın kendisi için doğru rol olduğuna ikna olduğunu anlıyoruz.

İlginizi çekebilir

Son Avengers End game fragmanı