reklamı kapat

POPÜLER

Chris Evans Avengers Endgame

Avengers Endgame sonrası Chris Evans söylentisi

Herkesin merakla beklediği Avengers Endgame sonrasında Marvel için bir devir kapanacak. Peki ayrılığa hazırlanan Chris Evans için yapılan planlar sandığımızdan çok farklı olabilir mi?

Eğer Marvel dünyasını yakından takip ediyorsanız, Avengers Endgame ile birlikte pek çok kahramana veda etmeye hazırlandığımızı biliyorsunuzdur. Bazı kahramanların öleceği, bazı kahramanların da emekli olacağı tahmin ediliyor. Adını hep bu kategoride gördüğümüz bir isim varsa o da Captain America. Büyük bir çoğunluk onun öleceğine inanıyor. Bu doğrultuda Chris Evans Marvel Sinematik Evreni’ne veda edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gazeteci Jim Hall’ın ortaya attığı iddiaya bakılırsa Marvel stüdyolarının Chris Evans ile işi bitmedi. Aksine ona kamera arkasında önemli bir görev teslim edileceği söyleniyor. Bildiğiniz gibi Disney’in kuracağı internet platformunda Loki, Scarlet Witch, Winter Soldier ve Falcon dizileri olacak. Captain America’yı canlandıran Chris Evans’a bu yapımlardan birinin yönetmenliği teklif edilebilir. Bilmeyenler için belirtmek gerekirse, Chris Evans oyunculuğun dışında yönetmenlik de yapıyor. Hatta Before We Go filmi için kamera arkasına geçmişti. Oyunculuğun ardından bu alana ağırlık vermek istediği biliniyor. Marvel da Evans’a oldukça önemli bir imkan tanıyacak gibi görünüyor. Kevin Feige’nin teklif için Avengers Endgame’in vizyona girmesini beklediği söyleniyor. Bu söylentinin ne kadar doğru olduğunu ise zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı