reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Avengers Endgame sonrasında Captain America rolüne yeni talip

Marvel dünyasının en önemli karakterlerinden biri olan Steve Rogers Avengers Endgame ile birlikte ya ölecek ya emekliye ayrılacak. Chris Evans bu rolü bırakmaya hazırlanırken yeni bir isim Captain America olmaya sıcak baktığını açıkladı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame ile birlikte Marvel önemli bir dönemi sonlandıracak. Bazı süper kahramanlara veda edeceğiz ki yenilerine yer açılacak. Captain Marvel ekibin en güçlü üyesi haline gelecek ve muhtemelen yeni lider olacak. Bu dönemde Captain America ve Iron Man gibi karakterlerin rolünün azalmasını veya direkt ölmesini bekliyoruz. Chris Evans’ın şimdiye kadarki açıklamaları ise karakterine kesinlikle elveda diyeceğimizi düşünmemize neden oldu. John Cena da öyle düşünüyor olmalı ki bu rolü devralmak için şimdiden talip olduğunu açıkladı. Bumblebee filminin tanıtımını yapan ünlü isim şu sözleri sarf etti:

“İnsanlar Captain America’yı dinliyor, onu izliyorsa ben de bu karaktere hayat vermek istiyorum. Bunu kesinlikle yapabilirim. Gerçekten iyi bir Captain America olabileceğime inanıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha oyunculukta yeni olan John Cena’yı Captain America rolünde hayal edemiyoruz. Şayet bu ismi biri devralacaksa bu Falcon veya Winter Soldier olmalı diyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman