reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Avengers Endgame’den sonra Chris Evans’ın Captain America ikilemi

Marvel Sinematik Evreni’nde uzun süre Steve Rogers karakterini hayat veren Chris Evans enteresan bir açıklamaya imza attı. Sevilen oyuncu Captain America rolüyle ekranlara dönmeye kapalı olmadığını ifade etti.

Avengers Endgame sadece Iron Man ve Black Widow karakterlerine veda ettiğimiz bir yapım olmakla kalmadı. Aynı zamanda Captain America’nın da kendini emekliye ayırmasına şahit olduk. Sonsuzluk taşlarını iade etmek için zaman yolculuğu yapan Steve Rogers günümüze geri dönmemeyi seçti. Ait olduğu zamana dönüp Peggy Carter ile yaşlanma fırsatı buldu. Ardından günümüzde kalkanını Sam Wilson‘a devretti. Tüm bu yaşananları düşününce onun yakın zamanda geri dönmesi pek mümkün görünmüyor. Yine de Marvel hayranları Steve Rogers ve Peggy Carter’ın geçmişteki kahramanlık maceralarını seyredebileceğimize inanıyor. Chris Evans ise Captain America’nın hikayesinin güzel bir yerde bittiğini düşünüyor ve bunu bozmak istemiyor gibi görünüyor. Oyuncuya geri dönmek isteyip istemediği sorulduğundan şu sözleri sarf etti:

Chris Evans’ın Captain America kararsızlığı

“Eğer Captain America’nın geri dönmesini isterlerse buna karşı çıkmam ancak çok hevesli bir şekilde evet diyeceğini de söyleyemem. Şu an üzerinde çalıştığım farklı projeler var. Bence Captain America’nın oldukça zorlu bir hikaye akışı vardı ve bu macerayı oldukça güzel bir şekilde bitirdiler. Bunu bozmak istemem.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Chris Evans’a katılıyoruz. Captain America’nın elde ettiği mutlu sonu bozmadan onun hikayesini devam ettirmek neredeyse imkansız. Bu yüzden ortada gerçekten iyi bir fikir olmadığı sürede onu geri döndürmeye çalışmamalılar diye düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

Iron Man ve kızının silinen Avengers Endgame sahnesi