reklamı kapat

POPÜLER

Marvel

Captain America’nın yıldızının Marvel güveni

Avengers Endgame finalinde yaşananların ardından Marvel hayranları bu dünyadaki devamlılığa dair kafa karışıklığı yaşıyor. Captain America karakterine hayat veren Chris Evans ise Marvel’a fazlasıyla güveniyor gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in sonunda Captain America geçmişe gidip orada kalmaya karar verdi. Ait olduğu zamanda Peggy Carter ile yaşlanan Steve Rogers’ın Marvel Sinematik Evreni’nde devamlılığı bozup bozmadığı ise büyük bir soru işaretine dönüştü. Kimileri bunun en başından beri planlandığını düşünüyor. Kimileri ise Marvel stüdyolarının durumu toparlaması gerektiğine inanıyor. Senelerdir Steve Rogers karakteriyle karşımıza çıkan Chris Evans ise soruların yanıtını bilmiyorum ama tüm cevapların Marvel’da olduğuna inanıyorum diyor.

Chris Evans’tan Marvel açıklaması

“MCU’nun devamlılığı sorgulanıyor ancak ben merak edilen soruları yanıtlayabileceğimden emin değilim. Eğer ‘gidip yazarlara sorun’ dersem de çok zayıf bir cevap vermiş olurum. İzleyicilerin zaman akışı konusunda pek çok sorusu olduğunun farkındayım. Ancak Marvel stüdyolarıyla çalıştığım süre boyunca öğrendiğim bir şey varsa, o da her şeye bir çözüm buldukları. Gerçekten kafalarda soru işareti bırakmıyorlar. Zaman zaman kafamı karıştıran, gidip sorduğum ne olduysa yanıtını aldım. Merak ettiğiniz her şeyin yanıtı Marvel’da var.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chris Evans Captain America’nın finali bir mantık hatası yaratıyor mu, yaratmıyor mu bilmiyor. Fakat senelerdir Marvel stüdyolarıyla çalışmış bir isim olarak MCU’da herhangi bir sorun oluşmayacağına inanıyor. Umuyoruz ki haklıdır.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı