reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

Oscarlı oyuncu Rami Malek’in şaşırtıcı James Bond isteği

25. James Bond filminin yolda olduğunu ve filmin kötüsüne Rami Malek‘in hayat vereceğini bir süredir biliyoruz. Oyuncunun canlandıracağı karakter için özel bir istekte bulunduğu ise yeni ortaya çıktı.

Henüz ismi belli olmayan 25. Bond filmi uzun zamandır yolda ancak bir türlü filmi izlemek nasip olmadı. Yaşanan tüm sıkıntılar ve talihsizliklerin ardından Rami Malek’in filmin kötüsü olacağı açıklandı. Çekimler devam ederken sevilen oyuncudan enteresan bir açıklama geldi. Rami Malek, Hollywood filmlerinde gördüğümüz klasik terörist profilinin dışına çıkmak için elinden geleni yaptığını şu sözlerle ifade etti:

Farklı bir James Bond kötüsü

“Canlandırdığım kötü harika bir karakter ve bu yüzden çok heyecanlıyım. Aslına bakarsanız karakterin özü yönetmen Cary Fukunaga ile üzerinde konuştuğumuz bir şey oldu. Ben rolü kabul etmeden önce onun terörist oluşunun bir ideoloji veya dinle bütünleştirilmesini istemiyordum. Hollywood’da sık sık gördüğümüz bu durumu devam ettirmek istemedim. Cary Fukunaga da böyle bir şey istemiyordu. Bu yüzden karşımızda alıştığımızdan çok daha farklı bir terörist olacak. Senaryo insanların ne izlemek istediğini analiz eden, çok zeki insanlar tarafından yazıldı. Ben de bu yüzden rolün ağırlığını omuzlarımda hissediyorum. Ne de olsa James Bond hepimizin birlikte büyüdüğü bir karakter.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bilmeyenler için söylemek gerekirse Rami Malek Arap kökenli Amerikalı bir oyuncu. O açık açık söylemese de, Hollywood sinemasında gördüğümüz teröristlerin müslüman olmasından ve her şeyi dini amaçlar uğruna yapıyormuş gibi gösterilmesinden şikayetçi. Yeni James Bond filminde canlandırdığı karakterin de böyle olmaması için çabaladığını ve başarılı olduğunu görüyoruz.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı