reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

25. James Bond filmine sürpriz kötü

Belirsizlikleriyle gündemden bir türlü düşmeyen 25. James Bond filmi sonunda somut gelişmelerle karşımıza çıkıyor. Filmin kötüsüne hayat verecek isim belli oldu. Bu tercihle birlikte filme dair detaylar ufak ufak netlik kazanmaya başladı.

Advertisement

25. Bond filmi çok uzun süredir gündemden düşmüyor. Başlangıçta başrolde yer alan Daniel Craig‘in seriden ayrılma isteği büyük bir problem oluşturdu. Aradan uzun bir süre geçti ve büyük çabalar sonucunda oyuncu ikna edildi. Daha sonra yönetmen krizi gündeme geldi. Başlangıçta yönetmenliği üstlenmek için kendi isteğiyle öne çıkan Danny Boyle daha sonra anlaşmazlıklar sebebiyle kamera arkasına geçmekten vazgeçti. Ondan boşalan bu önemli görevi daha sonra Cary Joji Fukunaga devraldı. O zamandan bu yana çeşitli dedikodular gündeme gelse de, bir türlü somut adımlar görememiştik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

25. James Bond fimi için düzenlenen etkinlikle birlikte filmin kötüsüne Rami Malek‘in hayat vereceği açıklandı. Mr. Robot ile ünlenen oyuncu yakın zamanda Bohemian Rhapsody filminde Freddy Mercury’e hayat verdi. Performansıyla Oscar Ödülü’ne layık görülen oyuncu şimdi James Bond dünyasının yeni kötüsü olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Şimdilik onun hangi karaktere hayat vereceğini bilmiyoruz. Fakat detayların yakın gelecekte kesinlik kazanacağını tahmin ediyoruz. Henüz ismi açıklanmayan Serinin 25. filmi 8 Nisan 2020’de vizyona girecek. Bakalım filmin ismi ne zaman açıklanacak?

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı