reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

James Bond filmi No Time To Die’dan yepyeni fotoğraflar

25. James Bond filmi No Time to Die yeni fotoğraflarıyla boy gösteriyor ve verdiği ipuçlarıyla heyecan yaratmayı başarıyor. Ayrıca Rami Malek’in Bond kötüsünü de yakından inceleme şansı buluyoruz.

Aslına bakarsanız bu James Bond filmini vizyona girmesinden çok önce konuşmaya başladık. Başroldeki Daniel Craig‘in ayrılma isteği filme damgasını vuran olay oldu. Sonrasında Sony stüdyoları oyuncuyu son kez geri dönmesi için bir şekilde ikna etmeyi başardı. Artık net bir şekilde biliyoruz ki Daniel Craig’in Bond’unu son kez beyaz perdede göreceğiz. Bu önemli macerasında ona Rami Malek, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Lashana Lynch, Jeffrey Wright, Lea Seydoux ve Billy Magnussen gibi isimler eşlik edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James Bond filmi No Time To Die detayları

İlk paylaşılan fragmanla birlikte filme dair bazı detayları öğrenme fırsatı bulmuştuk. James Bond‘un uzun zamandır tatilde olduğunu ve bu süreçte herkesin onu ölü zannettiği ortaya çıkmıştı. Onun bu tatili eski arkadaşlarından Felix Leiter‘in yardımını istemesiyle son bulacak. Kahramanımız işinin başına geri döndüğünde 007 kod adının başka bir ajana verildiğini görüyor. Elbette yerinin başkası tarafından doldurulması onu durdurmuyor. James Bond ‘un son görevi kaçırılan bir bilim adamını kötülerin elinden kurtarmak oluyor. Göreve başlamasıyla birlikte büyük bir maceranın içine atılmış oluyor.

Yönetmenliğini Cary Fukanaga’nın üstlendiği No Time to Die filmi 8 Nisan 2020‘de gösterime başlayacak. Paylaşılan son fotoğrafları haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

No Time To Die’ın ilk fragmanı