reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

No Time To Die fragmanıyla netlik kazanan James Bond söylentisi

25. James Bond filmi olan No Time To Die geçtiğimiz günlerde ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Bu filme dair dikkatleri çeken bir söylenti de fragmanla birlikte netlik kazanmış oldu.

James Bond‘un son yıllarda çok farklı gelişmelerle gündeme geldiğini söyleyebiliriz. Bunlardan en önemlisi Daniel Craig‘in seriden ayrılma isteğiydi. Ancak oyuncu son bir film için ikna edildi ve geri döndü. Fakat bu süreçte yeni James Bond’un kim olacağına dair söylentiler başladı. Kimileri bu karakteri bir kadının canlandırmasının zamanının geldiğini düşünüyordu. Bu beklenti No Time To Die filmine de yansıdı. Filmde yeni bir James Bond göreceğimiz ve bu karakterin bir kadın olacağı iddia edildi. Ardından bu karakterin filmde Lashana Lynch tarafından canlandırılacağı söylenmişti. Özetle James Bond ismini devralan isim bu yeni karakter olacak, sonra da onun maceralarını izleyeceğiz deniyordu.

James Bond söylentilerinin kaynağı

No Time To Die için paylaşılan ilk fragmanla birlikte bu söylentilerin neden ortaya çıktığı anlaşıldı. Tanıtımda görüyoruz ki James Bond’un öldüğü zannediliyor. Onun 007 isimli kod adı da organizasyon içindeki başka bir ajana veriliyor. Nomi isimli bu karakter yeni James Bond değil, sadece 007 kod adının son sahibi. James Bond’un hayatta olduğunun anlaşılmasından sonra bu kod adı kaybedecek mi, bilmiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan orijinal söylentiler kısmen doğru olabilir. Daniel Craig’in ayrılmasının ardından 007 serisi artık Nomi karakterine odaklanarak yola devam edebilir. Stüdyonun böyle bir karar alıp almadığını zaman gösterecek. Son olarak yönetmenliğini Cary Fukanaga’nın üstlendiği No Time to Die filmi 8 Nisan 2020‘de vizyona gireceğini de hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

No Time To Die’ın ilk fragmanı