reklamı kapat

POPÜLER

Crisis on Infinite Earths

DC kahramanlarını buluşturan Crisis on Infinite Earths tanıtımı [İzle]

Arrowverse olarak adlandırılan dünyada yer alan DC kahramanları Crisis on Infinite Earths olarak adlandırılan ortak bölümlerde bir araya geliyor. Dört parçadan oluşacak ortak bölümlerden uzun bir tanıtım paylaşıldı.

DC çizgi romanlarını takip edenlerin iyi bildiği üzere Crisis on Infinite Earths aslında çok beğenilen bir serinin ismiydi. Şimdi bu macera The CW kanalında ekrana gelen DC dizileri tarafından kullanılacak. Arrow, The Flash, Supergirl, DC’s Legends of Tomorrow ve Batwoman dizilerinde gördüğümüz karakterler bir araya geliyor. Ortak bölümde göreceğimiz sevilen kahramanların sayısı giderek artıyor. Üstelik bu ortak bölümlerde büyük sürprizler de göreceğiz. Örneğin Smallville dizisinin Superman’i Tom Welling uzun bir aranın ardından ekrana geri dönecek. Clark Kent’in farklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Kevin Conroy, Batman’in farklı bir evrendeki versiyonu olarak boy gösterecek. Ayrıca The CW’da ekrana gelen Black Lightning de Arrow evrenine bu dönemde dahil olacak.

Crisis on Infinite Earths nasıl olacak?

Paylaşılan tanıtımda varolan tüm paralel evrenleri etkileyen bir facianın yaşandığını görüyoruz. Bu dalganın etkisi altında kalan herkes ve her şey ortadan kayboluyor. Bazı paralel evrenlerin yok olmasıyla birlikte kahramanlarımız harekete geçiyor. Bulabildikleri kadar kahramanı bir araya getirip yaşanan problemi çözmeye çabalıyorlar. Bu süreçte kendilerinin paralel evrenlerdeki farklı versiyonlarını da görüyorlar. Örneğin bir paralel evrenin Superman’i Tom Welling, diğerininki Brandon Routh.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla beklenen bu ortak bölümler 8 Aralık‘ta Supergirl ile birlikte başlayacak. Ardından Batwoman, The Flash, Arrow ve Legends of Tomorrow’da devam edecek. Paylaşılan fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.