reklamı kapat

POPÜLER

arrow

Arrow finali sonrası Stephen Amell’in şaşırtan açıklaması

Arrow dizisinin başrolünü üstlenen Stephen Amell, ortak bölümlerin çekimleri sırasında yaşanan sıkıntıları açıkladı. Onun bu açıklaması hayranları fazlasıyla şaşırttı.

Bildiğiniz gibi The CW kanalında ekrana gelen DC dizileri her sene ortak bölümlerle buluşuyor. Bu seneki ortak bölümler ise Crisis on Infinite Earths oldu. Ardından Arrow final bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Böylece Arrow ekibinin macerası sonlanmış oldu. Ekiple bağı koptuğu için midir, bilinmez, Stephen Amell şaşırtıcı bir şikayetle karşımıza çıktı. Oyuncu ortak bölümlerin çekimi sırasında The Flash ve Legends of Tomorrow ekibinin tutumunu eleştirdi. Yaşananları şöyle anlattı:

Arrow yıldızının şaşırtan sözleri

“Ortak bölümün çoktan yayınlanan ilk bölümünde karakterim ölüyor. Onun ölümü de Arrow ekibinin üssünde gerçekleşiyor. Oliver Quenn’in son sözleri Kat McNamara, Caity Lotz ve Grant Gustin gibi oyuncuların da sette olmasını gerekiyordu. Fakat Caity Lotz ve Grant Gustin 13 saatlik çalışma sınırlarını doldurmak üzereydi. Bu yüzden sahneyi hızlıca bitirmeye çalışıyorduk. Sorun farklı dizi ekiplerinin bir araya gelmesinden kaynaklanıyordu. Arrow setinde çekim yapıyoruz fakat sahne Supergirl’de yayınlanacaktı. The Flash ve Legends of Tomorrow ekibi ise farklı bir programla çalışıyordu. Bu yüzden ekipleri Caity Lotz’un ve Grant Gustin’in sahnelerini bitirmek için baskı yapmaya başladı. Onların bu çabası bir sonraki günün programını da karıştırdı. Onlar bu sıkıntıyı çözmeye çalışıyorken ben de Green Arrow olarak yerde yatıyor ve son sözlerimi inandırıcı bir şekilde canlandırmaya çalışıyordum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Stephen Amell yaşanan karmaşa sırasında ciddi bir saygısızlık yaşandığını düşünüyor. Bu plansızlığın sebebi kendisi olmadığı için, ortaya çıkan sonuçtan hayranlar aracılığıyla şikayet ediyor. Bakalım onun bu sözlerinden sonra yeni bir açıklama yapılacak mı?

İlginizi çekebilir

Arrow’un final tanıtımı