reklamı kapat

POPÜLER

arrow

Stephen Amell’in Arrow hayranlarına teşekkürü

Sekiz sezondur izleyici karşısına çıkan ve DC televizyon evreninin temellerini atan Arrow son buldu. Dizinin yıldızı Stephen Amell hayranlarla duygusal bir teşekkür mesajı paylaştı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi DC çizgi romanlarının son yıllardaki macerası aslında Arrow etrafında şekillendi. Bu dizinin başarısı sayesinde pek çok farklı kahraman televizyona taşındı. Fakat sekiz senelik maceranın sonunda Arrow’un sonuna geldik. Geçen gece dizinin final bölümü izleyici karşısına çıktı. Oliver Queen karakterine hayat veren Stephen Amell de duygusal bir mesaj paylaşarak bu dünyaya veda etti.

Arrow yıldızının vedası

“Bu gün hem acı hem de tatlı bir gün. Arrow geçtiğimiz yıllar boyunca benim için çok şey ifade ediyordu. Beni değiştirip dönüştüren bir macera oldu. Fakat artık bitirmenin zamanın gelmişti. Bu akşam ayakkabılarımı son kez bağlıyorum ve başlığımı son kez kafama geçiriyorum. Oliver Queen’i canlandıran kişi olmak sonsuza kadar keyifle hatırlayacapım bir deneyim olacak. Bu onur için teşekkür ederim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakalım Arrow’un final yapmasının ardından diğer DC dizilerinin akıbeti ne olacak? Yakın zamanda diğer yapımların da final haberini duymamız çok mümkün.

İlginizi çekebilir

Arrow’un final tanıtımı