reklamı kapat

POPÜLER

Suzuki Jimny

Bu kez daha da etkileyici; yeni Suzuki Jimny’yi klasik Ford Bronco’ya dönüştüren kit

Geçirdiği değişimle modifikasyon ekiplerinin iyice gündemine oturan Suzuki Jimny, örneklerini geçtiğimiz yıl gördüğümüz kit dönüşümüyle tekrar karşımızda.

Yeni nesil Suzuki Jimny 2019 yılının ilk dönemlerinden itibaren meraklılarıyla buluşmaya devam ediyor. Şu sıralar emisyondan kaynaklı yaşadığı kısıtlamalarla gündemde olan modelin geçirdiği tasarım evrimiyse hala meraklılarının aklına gelen ilk noktası. İkonik hatları korunarak oldukça keyifli bir dönüşüme sahne olan Jimny için tanıtıldığı günden beri çeşitli gövde kitleri karşımıza çıkıyor. Aracı Mercedes G-Serisi ve Land Rover Defender‘a dönüştüren ve büyük beğeni toplayan bu kitler arasına şimdi de klasik Ford Bronco versiyonu eklendi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suzuki Jimny Bronco kiti bu yıl resmi olarak tanıtılacak

Jimny’nin bu keyifli gövde kitleri aslında sıkı LOG takipçilerinin çok da uzak olduğu bir süreç değil. Japonya merkezli şirketler tarafından sunulan bu dönüşümde DAMD markasını ön planda görmeye alışmıştık. Nitekim şu anda karşımızda duran ve bu zamana kadar gördüklerimiz arasında en çok beğendiğimiz Bronco kitinin arkasında da aynı ekip var. Ekibin “Dronco” olarak isimlendirdiği bu değişimde gövde üzerindeki değişim kadar kullanılan rengin de felsefeye olan uyumu gözden kaçmıyor. Tamamen hazır şekli ve fiyat detayları Tokyo Otomobil Fuarı’nda tanıtılması beklenilen modelin şimdiden sipariş almaya başladığı da kaynaklarda karşımıza çıkan detaylar arasında. Önümüzdeki günlerde daha net detayları görene dek siz de bizim gibi eski projelerin arasına dalabilirsiniz.

İlgili video

Jimny tanıtımı