reklamı kapat

POPÜLER

Suzuki Jimny

Suzuki Jimny ve Swift başrolde; Tokyo için yeni projeler tanıtıldı!

2020’nin ilk fuarlarından birisi Suzuki Jimny ve Swift’in ilgi çekici konsept projelerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Yeni yıl için hazırlıklarımızın başladığı şu günlerde otomobil üreticileri de kendilerini bekleyen organizasyonlara daha sıkı çalışıyor. Ocak ayının gelişiyle birlikte Detroit ile kapılarını açacak olan fuar sezonunun Tokyo ile devam edeceğini de bir süredir sizlerle değerlendiriyoruz. Japonya’daki fuarda sahne alacak olan markalar projelerini kademeli olarak meraklılarıyla paylaşırken, Suzuki de bu listede ön planda olacağını net bir şekilde gösteriyor. Yeni jenerasyonuyla birlikte inanılmaz bir ilgiye maruz kalan Suzuki Jimny ile birlikte Swift ve yerel birkaç modeli sahnede görmeye hazırlanıyoruz. Paylaşılan detaylar da araçlardaki felsefe noktasında sınırları belirliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suzuki Jimny arazi modifikasyonuyla dikkat çekiyor

Swift’i Katana Edition adıyla kullanıcılarla buluşturacak olan Suzuki, kısa süre öne hayata döndürdüğü motosikletinden ilham alıyor. Bu fikri 2019 içerisinde seri üretim bir otomobille de karşımıza çıkaran marka, konsept projesinde daha geniş bir gövde kiti, özel tasarım jantlar, yükseltilmiş egzoz ve spor süspansiyon sistemiyle bir araya getiriyor. Jimny cephesinde ise felsefesine uygun güzel bir arazi dönüşümü karşımıza çıkıyor. Sierra versiyonunun baz alındığı dönüşümde arazi lastikleri, jantlar, tavan kiti, yan basmaklar ve çamurluklar ön planda. Yerel pazarda sunulan Hustler ise nispeten daha sportif bir yaklaşımın dinamiklerini yansıtacak. Organizasyonun başlamasıyla birlikte detaylanancak olan projelerin ilgi göreceğine hiç şüphe yok.

İlginizi çekebilir

Honda CES 2020 konseptleri