reklamı kapat

POPÜLER

Honda S2000

Tokyo’daki fuara özel iki efsane proje; Honda S2000 ve ilk jenerasyon Civic Type R

Tokyo Auto Salon 2020 kapsamında sergilenecek olan Honda S2000 ve Civic Type R’lı konsept projeler, meraklılarının yüzünü güldürecek.

Yeni yılın ilk önemli fuarlarından birisi olacak Tokyo Auto Salon için geri sayım devam ederken katılımcı markaların hamleleriyle ilgili detaylar da gelmeye devam ediyor. Pazarın en önemlilerinden birisi olarak sahneye çıkacak olan Honda da bu noktada ilk kozlarını masaya sürmeye başladı diyebiliyoruz artık. Markanın bölgedeki özel departmanlarından birisi olan Access tarafından geliştirildiğini gördüğümüz konseptler, bu yılki fuarın bizce gözdelerinden olacak. Bunun temel sebebiyse listede nostaljinin ötesinde iki ayrı efsanenin kendisine yer alması. 20. yılını kutlayan Honda S2000 ve ilk jenerasyon Civic Type R‘ı meraklılarıyla buluşturacak olan ekip şimdiden gönlümüzü kazanmayı başardı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda S2000 projesinde kullanıcı beklentileri karşılandı

İlk olarak S2000 20th Anniversary Prototype olarak isimlendirilen araca baktığımızda Honda’nın burada farklı bir felsefe benimsediğini görüyoruz. Efsane Roadster modelinde kullanıcılardan aldığı eleştirileri merkeze alarak güncellemeler yaptığını söyleyen marka listede; tamponlar, ışıklandırma grupları, aynalar ve jantları ön plana çıkartmayı tercih ediyor. Şimdilik sadece tek bir parça görseli paylaşılan modelin altyapı ve kokpit gibi temel parçalarında da güncellemeler söz konusu. İlk jenerasyon Civic Type R üzerine geliştirilen projeye ise Cyber Night Japan Cruiser adıyla sesleneceğiz. Bu araçla ilgili de çok kısıtlı detaylar paylaşıldığını söyleyebiliriz. Honda bu iki aracın yanında çoklu kullanım amacına cevap verebilen bir de ticari aracı karşımıza çıkartacak. Kachatto-Wagon olarak isimlendirilen bu konseptte ise bir ticari aracın iç dinamiklerinin ne denli verimli kullanılabildiğine şahit olacağız. Önümüzdeki günlerde yeni detayları da paylaşılacak olan araçlarla ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

2020 Honda City