reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars The Rise of Skywalker

Star Wars The Rise of Skywalker tanıtımındaki büyük sır [İzle]

Yakında vizyona girmesini beklediğimiz Star Wars The Rise of Skywalker filminden yeni bir tanıtım paylaşıldı. Bu tanıtım sayesinde Rey hakkındaki gerçeğin sonunda ortaya çıkacağını öğreniyoruz.

Dünyanın dört bir yanında geniş bir hayran kitlesi olan Star Wars’un yeni üçlemesi yakından son bulacak. Merakla beklenen son filmin isminin The Rise of Skywalker olacağı bir süre önce belli olmuştu. Yönetmenliğini J.J. Abrams‘ın üstlendiği bu filmle birlikte yeni seriye dair en büyük gizemlerden biri ortadan kalkacak. Rey’in kim olduğunu ve onun geçmişine dair detayları öğreneceğiz. Bu sayede hayranların büyük merakı son bulacak. Alacağımız yanıt bizleri memnun edecek mi, işte orası büyük bir soru işareti.

Star Wars The Rise of Skywalker tanıtımındaki detay

Elbette Rey’in kim olduğunu öğreneceğimizi az çok tahmin ediyorduk. Yeni üçlemenin en merak edilen detaylarından birinin yanıtsız bırakılmayacağını düşünüyordu. Fakat Star Wars The Rise of Skywalker’ın son tanıtımı bu konuda bizlere kesin bir bilgi veriyor. Üstelik Rey’in geçmişini Kylo Ren sayesinde öğreneceğiz gibi görünüyor. Tüm bu bilgilerin geri döneceğini bildiğimiz İmparator Palpatine‘den geldiğini tahmin ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hatırlarsanız bir önceki filmde Kylo Ren, Rey’i kendi tarafına çekmeye çalışmıştı. Bu sahnede Rey’in önemsiz bir ailenin çocuğu olduğu, bu serideki tanınmış birilerinin soyundan gelmediğini öğrenmiştik. Elbette buna pek inanmamıştık. Star Wars The Rise of Skywalker’ın son tanıtımında Kylo Ren’in Rey’e dair yeni şeyler öğrendiğini görüyoruz. Bu bilginin Star Wars evreninin nasıl şekillendireceği ise büyük merak konusu. Bahsettiğimiz kısa tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.