reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars 9

Star Wars 9 filminin adını açıklayan ilk fragman [Video]

Büyük bir merakla beklenen Star Wars 9 filminden ilk fragman sonunda gün yüzüne çıktı. Böylece filmin adı da açıklanmış oldu. Üstelik bu isim bizleri fazlasıyla şaşırtıyor!

Disney stüdyolarının imzasını taşıyan Star Wars 9 uzun zamandır sessizliğini koruyordu. Sonunda bu sessizlik paylaşılan ilk tanıtımla birlikte bozuldu. Serinin son halkası olan bu filmin adı oldukça merak ediliyordu. Fragmanın sonuna baktığımızda filmin tam adının Star Wars The Rise of Skywalker olduğunu görüyoruz. Bu da önceden ortaya çıktığı üzere bu üçlemenin Skywalker hikayesini sonlandıracağına dair söylentileri doğruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan tanıtım neredeyse tamaman Rey karakterine odaklanıyor. Onun hala Luke Skywalker’ın sesini duyduğunu görüyoruz. Luke ona bir anlamda akıl hocalığı yapmaya devam ediyor. Tüm Jedilerin onun yanında olduğunu fakat bunun onun savaşı olduğunu ifade ediyor. Fragmanın en dikkat çekici anları ise Billy Dee Williams’ı yeniden Lando Calrissian olarak görmemiz ve Carrie Fisher’ın son kez karşımıza çıkması çıkıyor. Leia Organa’nın sahnesinin The Force Awakens döneminde çekildiğini biliyoruz. Öte yandan Mark Hamill de Force Ghost yani güç hayaleti olarak karşımıza çıkacak diye tahmin ediyoruz.

Star Wars The Rise of Skywalker filmi 20 Aralık’ta vizyona girecek. Filmden paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.