reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Marvel stüdyolarından sürpriz Captain America hamlesi

Marvel stüdyolarının Disney+ platformu için oldukça enteresan bir proje hazırladığı ortaya çıktı. Bu dizi alıştığımızdan farklı bir gerçeklikte geçecek ve değişik hikayeler seyretmemizi sağlayacak. İlk bölümde farklı bir Captain America göreceğiz.

Disney’in internet platformu olan Disney+ Marvel çizgi romanlarındaki What If hikayelerini kullanmaya hazırlanıyor. What If dünyası kahramanlarımız farklı tercihler yaptığı alternatif dünyaları konu ediyor. Böylece kahramanların kötü, kötülerin kahraman olması söz konusu olabiliyor. Onları normalden farklı hallerde görme fırsatı elde ediyoruz. Disney+’ın Whaf If dizisinde ele alacağı ilk hikaye ise Captain America ile alakalı olacak. Fakat Steve Rogers’ı değil onun büyük aşkı, başarılı ajan Peggy Carter’ı Captain America olarak göreceğiz. Steve Rogers ise bu alternatif dünyada Iron Man olarak karşımıza çıkacak. Animasyon formatındaki bu dizinin ilk bölümünde karakterleri Chris Evans, Hayley Atwell ve Dominic Cooper seslendirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk bölüme dair detaylar Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige tarafından açıklandı. Diğer bölümlerde nasıl alternatif hikayelerin yer alacğı ise belli değil. Ancak bu animasyon dizi sayesinde  normalde beyaz perdeye taşınma ihtimali olmayan alternatif bir hikaye seyretme fırsatı yakalayacağız. Whaf If çizgi romanlarının farklı bir formatta izleyici karşısına çıkma şansı olacak. Bu heyecan uyandıran animasyon serinin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı