reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Avengers Endgame finalinden yeni Captain America fotoğrafı

Avengers Endgame finalinde geçmişe dönen Captain America sette çekilen yeni bir fotoğrafla karşımıza çıkıyor. Ona bu fotoğrafta Peggy Carter eşlik ediyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in finalinde dikkat çekici olayların yaşanmasına şahit olduk. Bunlardan biri de Captain America’nın dolaylı yoldan emekli olma kararı almasıydı. Uzun zamandır Avengers ile birlikte mücadele veren Steve Rogers ait olduğu zaman dilimine dönmeye karar verdi. Thanos’u alt etmek için topladıkları sonsuzluk taşlarını geri bıraktıktan sonra geçmişe dönerek Peggy Carter ile kendisine yeni bir hayat kurdu. Günümüzde yaşlanmış haliyle Captain America ismini ve kalkanını Sam Wilson’a devretti. Böylece Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir dönem başlamış oldu.

Captain America ve Peggy Carter

Filmin vizyona girmesinin üzerinden aylar geçti. Marvel stüdyoları filmin setinde çekilen fotoğraflardan birini izleyicilerle paylaştı. Bu fotoğrafta Steve Rogers ve Peggy Carter’ı görüyoruz. İkilinin finaldeki dans sahnesinde çekilen bu görsel bizleri bir kez daha duygulandırmayı başarıyor. Captain America seneler sonra Peggy Carter’a sözünü verdiği dans için geri dönüyor. İkili acılı ve uzun bir ayrılığın ardından yeniden bir araya geliyor. Onların hayatlarının geri kalanını birlikte geçireceğine şüphemiz yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zamanında kullanılmak amacıyla çekilen bu fotoğraf, Avengers Endgame gizliliği nedeniyle saklanıyordu. Aradan geçen ayların ardından filmi izlemeyen kalmadığı için artık bu fotoğraf rahatça paylaşılabiliyor.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame’de Iron Man ve kızının silinen sahnesi