reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A 2020

Samsung Galaxy A (2020) serisinden şaşırtan gelişme [Video]

2019 Galaxy A serisini inanılmaz büyük hale getiren Samsung, 2020 Galaxy A serisi için de başlangıç tarihi vermiş durumda.

2019 Galaxy A serisinde sayısını takip etmeyi kaybettiğimiz kadar çok sayıda akıllı telefon yer alıyor. Firma “Vietnam” üstünden yapılan yukarıdaki video paylaşımına göreyse 2020 Galaxy A serisinin başlangıcını 12 Aralık tarihinde veriyor. Bu tarihte bir ya da birden fazla cihazın geleceği bir etkinliğin düzenleneceği tahmin ediliyor. Burada birden fazla akıllı telefon tanıma ihtimali gerçekten oldukça yüksek olan firmanın, modellerin satışına ise 2020’nin hemen başında başlayacağı yönünde bilgiler geliyor. Yeni serilerin isimleri ise 2019’un devamı niteliğinde olacak. Yani önümüzdeki yıl 2020 Galaxy A serisinde Galaxy A51 ya da Galaxy A81 vb. gibi modeller bizleri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Samsung Galaxy A serisi özellikle kamera konusunda öne çıkacak

Bu konuda oldukça sağlam bilgiler geliyor. Firmanın yeni modellerinde 13 megapikselden 108 megapiksele kadar birçok farklı kamera (Hemen hemen her cihazda çoklu kurulum) kullanacağı aktarılıyor. Serisinin üst seviye modellerini amiral gemisi donanımlar ile donatacağı söylenen teknoloji devi, 2020’de buna ek olarak Galaxy M serisini de ciddi şekilde büyütecek deniyor. 2019’da da birçok modele ev sahipliği yapan bu seri, yeni yılda da giriş seviyesinde ciddi ses getirecek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli