reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Android 10 Samsung Galaxy M31s

Samsung Galaxy M41 modelinden çok şaşırtan gelişme

2020 Galaxy M ailesine yakında birden fazla yeni model gelecek ve bu modellerden birisi Samsung Galaxy M41 olacak demiştik. İşte bu konuda sürpriz bir haber var.

Dün Samsung Galaxy M41 için firmanın “Samsung Display” üretimi olmayan bir OLED ekran / panel kullanan ilk telefonu olacak haberi ortaya çıkmıştı. Samsung’u bu modelde Çin merkezli China Star Optoelectronics Technology (CSOT) firmasından gelen bir OLED panel kullanacağı söylenmiş ve bu da oldukça ses getirmişti. Bu panelin kalite açısından Samsung Display çözümlerini yakaladığı aktarılmıştı. Ancak bu model hiçbir zaman satışa çıkmayacak gibi görünüyor. Çünkü yeni bilgilere göre Galaxy M41 rafa kaldırılmış durumda. Bu durum elbette kimse için üzücü değil ancak oldukça şaşırtıcı. Çünkü modelin ciddi ciddi yolda olduğu aktarılıyordu. Firma bunun yerine Galaxy M51’i satışa sunacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M41 gelmiyor, Galaxy M51 ise şu detaylar ile yolda bulunuyor

Tasarımı giriş seviyesi bir cihaz için oldukça iyi olan Samsung Galaxy M51, 3,5 mm kulaklık girişini taşıyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan akıllı telefon, söylendiği kadarıyla 6,3 inç Full HD+ Super AMOLED ekrana sahip. Gücünü yeni çıkan Geekbench sonucuna göre Snapdragon 730 işlemciden ve 8 GB RAM’den alacağı aktarılan telefon, arkasında merkezinde 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1‘in yer aldığı üçlü kamera kurulumu taşıyor. 5.000 mAh pille yolda olduğu bilinen telefon, bağlantı tarafında sürpriz olmadığı üzere USB-C kullanıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde gördüğümüz en ilginç akıllı telefon

İLGİLİ HABERLER