reklamı kapat

POPÜLER

2021 Citroen C4

Ortalığı karıştıracak hamle; 2021 Citroen C4 elektrikli versiyonuyla göründü

Resmi kaynaklar üzerinden kapsamlı tanıtım öncesinde ilk detayları paylaşılan 2021 Citroen C4, tasarımsal dinamikleriyle büyük ilgi çekecek.

Bir süredir C4’ün yerini alacak ciddi bir model hazırlığı içerisinde olduğunu bildiğimiz Citroen nihayet kozunu açık bir şekilde oynadı. 30 Haziran’da düzenlenecek olan kapsamlı lansman öncesinde aracın ilk detaylarını resmi kaynakları üzerinden paylaşmayı tercih eden Fransız üretici, büyük oynamayı tercih etmiş. 2020 Citroen C4 ile birlikte elektrikli versiyon olan e-C4’ü de oyuna süreceği resmileşen markanın, grubun diğer üyelerindeki nimetleri üzerine yansıttığına hiç şüphe yok. C segmentinde kendisine yer bulacak olan modelin elektrik gücünün yanında elde ettiği tasarımsal parçalar da sınıfındaki rakiplerinden ayrılacak. Araçların özellikle arka bölümlerinde kullanılan yapı en büyük ayırıcı niteliğinde.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Citroen C4 ailesi için teknik veriler henüz resmiyet kazanmadı

Elektrifikasyon konusunda ciddi adımlar atmaya başlayan Citroen kısa süre önce ticari araç modeli Spacetourer‘in elektrikli versiyonunu tanıtmıştı. Yeni C4 ile de öne sürülen bu adımın tasarımdaki destekçisi ise çapraz çizgiler olacak. Aracın ön bölümünde yükseltilmiş kendinden emin bir şekilde bizi karşılayacan bu yapı yeni C4’e crossover benzeri bir görünüm veriyor. Kokpit bölümü de büyük oranda revize edilmiş durumda. Baş üstü ekran, multimedya sistemi, direksiyon ve daha birçok parçanın bir önceki nesil ile arasında çok ciddi bir fark var. Markanın karakteristik parçaları olan konfor odaklı koltuklar ve süspansiyon sistemi ise diğer üyelerde olduğu gibi bu modele de aktarılacak. Yeni nesil C4 ile ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

2020 Seat Leon merak edilen özellikleriyle detaylandı