reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M51

Bütçe dostu Samsung Galaxy M51, Galaxy tarihinde ilke imza atacak

Önümüzdeki günlerde Samsung Galaxy M51 modelini satışa sunmaya hazırlanan Samsung, orta segmente konumlandırdığı A serisi ve giriş seviyesine konumlanan Galaxy M serisine olan ilgiyi artırdı.

Her iki seri de amiral gemisi telefon satışlarının beklentilerinin altında kaldığı bir dönemde satışların artmasına katkı sağladı. Samsung, Galaxy M51 modeliyle de pazara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Gelen son haberlere göre Samsung Galaxy M51, Samsung’un kendi ekranına sahip olmayan OLED ekranlı ilk Galaxy akıllı telefon olacak. Tedarik zincirinden bilgi alan Ross Young, Samsung’un Galaxy M51’de China Star OLED’den ekran tedariği yapacağını belirtiyor.

Eylül ayında Hindistan’da satışa sunulmasını beklediğimiz Samsung Galaxy M51’in daha sonrasında Avrupa’da da satışa sunulacağı ifade ediliyor. Şimdiye kadarki en güçlü M serisi olacağı belirtilen telefonun Snapdragon 730 işlemcisinden güç alması bekleniyor. Bu işlemciye 8 GB’lık RAM’in ve 128 GB’lık dahili hafızanın eşlik edeceği konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M51 modelinin satış fiyatı ne olacak?

Ekrana entegre parmak izi sensörüyle geleceği iddia edilen telefonda 64 megapiksel bir ana kamera yer alıyor. 3.5 mm kulaklık girişi ve USB-C telefonun bağlantı noktaları arasında karşımıza çıkıyor. Pil kapasitesi 5.000 mAh olan telefonun net satış fiyatı henüz açığa çıkmasa da kaynaklar telefonun 250 dolardan satışa sunulacağını ifade ediyor.

İlginizi Çekebilir

PlayStation 5 ile tanışın