reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 önemli kamera iyileştirmesiyle geliyor

Samsung Galaxy S20 Ultra piyasaya sürüldüğünde kamera performansı sebebiyle eleştirilmişti. Samsung, kamera konusunda yaşadığı bu sorunu Samsung Galaxy Note 20 ailesinde kaldırmaya hazırlanıyor. Galaxy S20 Ultra, 108 megapiksel ISOCELL Bright HM1 adı verilen sensörle geliyor.

108 megapiksellik değer etkileyici olsa da telefonun kamerası yavaş otofokus performansı sebebiyle eleştirilmişti. Ice Universe’ün aktardığı bilgilere göre Samsung, bu sorunu Galaxy Note 20’de çözüme kavuşturuyıor. Galaxy Note 20’nin daha iyi otofokus performansıyla geleceğini belirten Ise Universe otofokus performansı haricinde 120 Hz ekran konusunda da üzücü bir açıklamada bulundu. Ice Universe Samsung’un 120 Hz ekran yenileme hızını WQHD+ çözünürlükte olup olmayacağının halen belirsiz olduğunu belirtti.

Samsung Galaxy Note 20 ailesi ne zaman tanıtılacak?

Pil tarafında Galaxy Note 20 modeli 4.300 mAh pille geliyor. Galaxy Note 20 Ultra ise 4.500 mAh pili bünyesinde barındırıyor. Belirtiline göre telefonlarda 25W kablo üstünden hızlı şarj desteği sunuluyor. 25W bir kez daha söylemek gerekirse günümüz için çok düşük bir seviye. Artık birçok cihazda tam 65W hızlı şarj sistemleri bulunuyor. Hatta bazı telefonlarda 30W hızlı kablosuz şarj sistemleri yer alıyor. Exynos 992 işlemcisinden güç almasını beklediğimiz telefonların kamera konusunda da iyileştirmelerle gelmesi bekleniyor. 108 megapiksellik kamerayı bünyesinde barındıracak Samsung Galaxy Note 20 ailesiyle ilgili tüm detaylara ağustos ayında açığa çıkacak. Telefonla ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Galaxy Note 20 ailesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.