reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds

Uygun fiyata Samsung Galaxy Buds düşünenlere A101 kampanyası

Geçtiğimiz mayıs ayında da benzer bir kampanyayla karşımıza çıkan A101, kablosuz kulaklık satın almayı düşünenleri mutlu ediyor. 2 Temmuz’da geçerli olacak kampanya kapsamında Samsung Galaxy Buds, A101’e geliyor.

Piyasada 699 TL‘ye satılan Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklık A101’de 499 TL‘ye satılmaya hazırlanıyor. 499 TL’lik fiyatıyla Galaxy Buds gayet makul görünüyor.

AKG imzasıyla gelen kulaklık adaptif çift mikrofon özelliğini bünyesinde barındırıyor.  Kulaklık  iç mikrofon ve bir dış mikrofon aracılığıyla ortam sesi algılanabiliyor ve konuşmalar net bir şekilde kullanıcılara aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz tarafa bakıldığında kulaklıkta Bluetooth 5.0 bağlantısının kullanıldığını görüyoruz. Kulaklıktaki pil kapasitesi ise 58 mAh. Kulaklıkları şarj edebilen özel kılıf ise 252 mAh‘lik güç taşıyor. Tam dolu şarjla 6 saate varan müzik deneyimi sunan kulaklık 15 dakikalık şarjla 1,7 saat kullanım imkanı vadediyor. Kulaklıkta göze çarpan detaylardan bir diğeri de kablosuz şarj imkanı.

Samsung Galaxy Buds kablosuz şarj desteğiyle geliyor

Galaxy S10, Note 10 veya S20 modelleriyle Galaxy Buds’ı kablosuz şarj edilebiliyor. Ayrıca şarj kılıfı USB Type C bağlantısı da sunuyor. Tamamen Galaxy ailesinin bir parçası olan kulaklık hafif ve küçük bir gövdeye sahip. Samsung’un kısa bir süre önce Galaxy Buds Plus modelini de satışa sunduğunu ve bu modelin detaylı incelemesine buradan ulaşabileceğinizi belirtelim.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!