reklamı kapat

POPÜLER

samsung powerbank

A101’den uygun fiyata 10.000 mAh Samsung powerbank müjdesi

A101,  Samsung imzalı powerbank kampanyasıyla dikkatleri üstüne çekeceğe benziyor. Piyasada 170 TL‘ye satılan Samsung powerbank, A101’de daha uygun fiyattan satışa sunulacak.

A101’de 109 TL‘den piyayasa sürüleceği belirtilen powerbank kampanyası 21 Mayıs itibarıyla geçerli olacak. 10.000 mAh pil kapasitesine sahip olan cihaz bu sayede akıllı telefonları veya farklı mobil cihazları bir kaç kez şarj edebiliyor. 15 Watt hızlı şarj desteği de sunan powerbank’te çift USB çıkışı yer alıyor. Bu destek sayesinde powerbank iki cihazın aynı anda kolayca şarj edilmesine imkan tanıyor. Samsung taşınabilir şarj cihazı, düşük akımla şarj desteğine de sahip. Gümüş ve pembe renk seçeneklerine sahip olan cihaz OVP özelliğiyle aşırı akım koruması da sağlıyor. MicroUSB üzerinden şarj edilebilen cihazda USB-C bağlantısı ise bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Powerbank ile birlikte Galaxy Buds da A101’e geliyor

A101, Samsung marka powerbank haricinde Galaxy Buds kablosuz kulaklığı da uygun fiyatla satışa sunuyor. A101 marketlerinde 499 TL’ den satışa sunulacağı açıklanan kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantısına destek veriyor ve bu sayede kablosuz cihazlarla iletişim kurabiliyor. Kulaklıkların pil kapasitesi 58 mAh. Kulaklıkları şarj edebilen özel kılıf ise 252 mAh‘lik güç taşıyor. Tam dolu şarjla 6 saate varan müzik deneyimi sunan kulaklık 15 dakikalık şarjla 1,7 saat kullanım imkanı vadediyor.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!

İLGİLİ HABERLER