reklamı kapat

POPÜLER

Philips powerbank

Philips powerbank için yeni A101 kampanyası [28 Aralık 2023]

Philips powerbank, A101’de kampanyalı olarak satışa çıkıyor. Bu hafta A101’de piyasaya sunulacak cihaz yüksek pil kapasitesiyle geliyor. 10.000 mAh‘lik pil kapasitesine sahip olan cihaz, beyaz, gümüş ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip.

İnce tasarımıyla da göze çarpan Philips powerbank modelinde iki adet USB-A bağlantı noktası bulunuyor. Bu sayede aynı anda iki farklı mobil cihazı şarj edebilen taşınabilir şarj cihazı dizüstü bilgisayarları şarj edemiyor.  Cihaz microUSB bağlantısı üzerinden şarj edilebiliyor.  Cihazda bulunan her port 2.4A hızında şarj çıkışı sağlıyor. Hızlı şarj imkanı da sunan powerbank güvenlik önlemlerine de özen gösteriyor. Kısa devre koruması, aşırı şarj koruması, aşırı voltaj, patlama ve aşırı ısınma koruması gibi özellikler hem powerbank’i hem de şarj edilen cihazları koruyor. Cihazda bununla birlikte akıllı şarj teknolojisi de mevcut.  Bu teknoloji şarj edilen cihazın ihtiyaç duyduğu en uygun gücü cihaza sunuyor. Böylece cihazların bataryası daha hızlı ve verimli bir şekilde doluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips powerbank cihazın A101’deki fiyatı ne kadar olacak?

Cihazda LED gösterge de yer alıyor. LED gösterge sayesinde kullanıcılar şarj cihazlarının şarj olup olmadığını hızlı bir şekilde görebiliyor. 28 Aralık’ta A101’de satışa sunulacak cihazın indirimli fiyatı ise 349 TL. Taşınabilir şarj cihazını satın alanlara 2 yıl garanti süresi de sunuluyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER