reklamı kapat

POPÜLER

Philips powerbank

10.000 mAh’lik Philips powerbank için yeni A101 fırsatı açıklandı [14 Mart 2024]

Philips powerbank için A101 fırsatı duyuruldu. Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacağı açıklanan powerbank yüksek pil kapasitesiyle göze çarpıyor. Pil kapasitesi 10.000 mAh olan cihaz farklı renk seçenekleriyle geliyor.

Siyah, beyaz ve gümüş olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan cihaz ince tasarımıyla da dikkat çekiyor. Philips powerbank modelinde iki adet USB-A bağlantı noktası bulunuyor. Bu sayede aynı anda iki farklı mobil cihazı şarj edebilen taşınabilir şarj cihazı dizüstü bilgisayarları şarj edemiyor. Cihaz microUSB bağlantısı üzerinden şarj edilebiliyor. Cihazda bulunan her port 2.4A hızında şarj çıkışı sağlıyor. Hızlı şarj imkanı da sunan powerbank güvenlik önlemlerine de özen gösteriyor. Kısa devre koruması, aşırı şarj koruması, aşırı voltaj, patlama ve aşırı ısınma koruması gibi özellikler hem powerbank’i hem de şarj edilen cihazları koruyor. Cihazda bununla birlikte akıllı şarj teknolojisi de mevcut. Bu teknoloji şarj edilen cihazın ihtiyaç duyduğu en uygun gücü cihaza sunuyor. Böylece cihazların bataryası daha hızlı ve verimli bir şekilde doluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips powerbank modelinin A101’deki fiyatı ne kadar?

Cihazda LED gösterge de yer alıyor. LED gösterge sayesinde kullanıcılar şarj cihazlarının şarj olup olmadığını hızlı bir şekilde görebiliyor. 14 Mart’ta A101’de satışa sunulacak cihazın indirimli fiyatı ise 399 TL. Taşınabilir şarj cihazını satın alanlara 2 yıl garanti süresi de sunuluyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın