reklamı kapat

POPÜLER

samsung powerbank

10.000 mAh Samsung powerbank A101’e geliyor

A101, uygun fiyata satacağı Xiaomi kablosuz kulaklıkla birlikte powerbank satın almayı düşünenleri de mutlu ediyor. A101’in 25 Haziran’da geçerli olacak kampanya kapsamında Samsung powerbank uygun fiyatla geliyor. Daha öncede bu kampanyayı kullanıcılara sunan A101, yine benzer kampanyayla geliyor.

10.000 mAh pil kapasitesine sahip olan powerbank bu sayede akıllı telefonları veya farklı mobil cihazları bir kaç kez şarj edebiliyor. 15 Watt hızlı şarj desteği de sunan powerbank’te çift USB çıkışı karşımıza çıkıyor. Çift USB bağlantı sayesinde powerbank iki cihazın aynı anda kolayca şarj edebiliyor. Samsung taşınabilir şarj cihazı, düşük akımla şarj desteğine de sahip. Gümüş ve pembe renk seçeneklerine sahip olan cihaz OVP özelliğiyle aşırı akım koruması da sağlıyor. MicroUSB üzerinden şarj edilebilen cihazda USB-C bağlantısı ise bulunmuyor. 10.000 mAh gücünde bir powerbank olduğu için powerbank’in mobil cihazları bir kaç kez şarj edebileceğini de belirtmekte yarar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung powerbank haricinde Xiaomi kablosuz kulaklık da geliyor

Piyasa fiyatı 199 TL olan kulaklık A101’de 139 TL‘den satışa sunulacak. 2 yıl garanti süresiyle gelen Xiaomi imzalı kulaklık, 25 Haziran tarihinden itibaren A101 mağazalarında olacak. iOS ve Android‘li cihazlarla uyunlu olan kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantısı sayesinde mobil cihazlarla kablosuz iletişim kuruyor.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!