reklamı kapat

POPÜLER

LG GX Gallery OLED TV

İnce tasarımı ve yüksek fiyatıyla dikkat çeken LG GX Gallery OLED TV

LG, duvar kağıdı görünümlü televizyonlarının halefi gibi görünen yeni televizyonlarını tanıttı. LG GX Gallery OLED televizyonlar minimalist tasarımlarıyla dikkat çekiyor.  Şu anda televizyonların teknik özellikleriyle ilgili bilgiler ise ne yazık ki açığa çıkmış değil. LG, yeni televizyonlarını endüstriyel tasarımın bir zaferi olarak tanımlıyor.

İncecik tasarımıyla tüm dikkatleri üstüne çeken televizyon duvara asıldığında adeta bir sanat eserine benziyor. GX Gallery OLED serisi 55 inç, 65 inç ve 77 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutu seçeneğiyle geliyor.  Katlanabilir bir menteşe tasarımına sahip olan televizyonlarda çerçevelerin ince olması da göze çarpıyor.  GX Gallery TV’lerin kalınlığının 20 mm’den daha ince olduğu belirtiliyor. LG’nin üst sekment televizyonlarında olduğu gibi GX Gallery OLED televizyonlar da üst düzey renk kalitesi, sonsuz kontrast ve geniş izleme açısı sunuyor. Televizyon bu sayede en gerçekçi görüntü kalitesine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tasarımıyla fark yaratan LG GX Gallery OLED televizyonun satış fiyatı belli mi?

Televizyonların satış fiyatları da henüz netlik kazanmasa da gerek tasarımları gerekse performansları gereği televizyonların hiç de ucuz olmayacağını şimdiden söylemek mümkün. Şirketin önümüzdeki yapacağı açıklamalarda televizyonların özellikleri ve satış fiyatları da ortaya çıkacak. LG imzalı yeni televizyonların Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni arayüzü yapısı MIUI 12