reklamı kapat

POPÜLER

LG

LG imzalı televizyon ve ses ürünleriyle ilgili önemli başarı

LG, televizyon ve ses ürünleriyle önemli başarıya imza attı. LG’nin televizyon ve ses ürünleri EISA 2020 Ödülleri‘nde büyük ödüllerin sahibi oldu.

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği yayınları derneği olan Expert Imaging and Sound Association (EISA) tarafından düzenlenen bu yılki yarışmada OLED TV (model OLED65GX), LG NanoCell TV (model 75NANO99), LG Soundbar (model SN8YG) ve XBOOM Go (model PL7) ödüllendirildi.

Galeri Tasarımı GX OLED TV, EISA en iyi premium OLED TV 2020-2021 ev sineması ekranı ve video kategori’sinde birinci seçildi. OLED TV, bu ödülü art arda dokuzuncu kez kazanmış oldu. OLED TV, son derece ince bir form faktöründe, en gelişmiş görüntü kalitesini sunmak için OLED’in “kendinden aydınlatmalı” piksel teknolojisinden yararlanıyor. Televizyon 120 Hz yenileme hızı, otomatik düşük gecikme modu ve gelişmiş ses gönüş kanalı gibi özelliklerle dikkat çekiyor. LG NanoCell TV ise gerçek 8K çözünürlüğü, daha saf ve gerçekçi renkleriyle EISA 8K TV 2020-2021 ödülüne layık görüldü.

Ses alanında ise, LG Soundbar, EISA Soundbar 2020-2021 ve XBOOM Go taşınabilir hoparlör ise EISA Mobile Speaker 2020-2021 ödüllerini kazandı. Meridian Audio ile iş birliğiyle geliştirilen bu ürünlerin zengin ve kaliteli bir ses deneyimi sunduğu belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG konu hakkında açıklamada bulundu

LG Home Entertainment Company Başkanı Park Hyoung-sei; “Tasarım ve görüntü teknolojilerine yaptığımız yatırımlar ve Meridian Audio gibi endüstri liderleriyle ortaklıklarımız, tüketicilere daha önce deneyimlemedikleri yaşam tarzı seçeneklerini sunmamızı sağlıyor. Dolayısıyla, bu kadar donanımlı uzmanların takdirini kazanmak, sınırlarımızı zorlamak söz konusu olduğunda doğru yolda olduğumuza dair bize güven veriyor” dedi.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in şık kablosuz şarj istasyonu