reklamı kapat

POPÜLER

LG OLED48C1

Türkiye’de satışa çıkan 48 inçlik LG OLED TV için hediye fırsatı

Türkiye’de satışta olan 48 inçlik LG OLED TV hediye fırsatıyla geliyor.. Lansman dönemine özel olarak kampanyaya katılan satış noktalarından satın alınan model ile LG XBOOM Go PL5 hoparlör hediye ediliyor.

Kampanyanın temmuz ayının sonuna kadar devam etmesi bekleniyor.  Kendinden aydınlatmalı pikseller sayesinde üstün siyah ve sonsuz kontrast sunan televizyon, daha küçük boyutlu bir ekranda yüksek piksel yoğunluğu sunuyor.  LG C1 serisi 48 inç OLED TV, NVIDIA G-Sync teknolojisine destek veriyor.  Oyuncuların kendilerini oyunun içinde hissetmelerini sağlayan televizyon çoğu ekranda karşılaşılan titreme veya takılma olmadan sürükleyici bir oyun deneyimi vadediyor. Televizyon, düşük giriş gecikmesi ve ultra hızlı tepki süresi üreten bağımsız piksel kontrolünün hassasiyetini kullanıyor.

LG C1 serisi 48 inç OLED TV, HDMI 2.1 desteği ile 1 ms tepki süresi, değişken yenileme hızı (VRR) ve otomatik düşük giriş gecikme modu (ALLM) gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor. HDMI 2.1 standardını destekleyen model ile yeni nesil oyun konsollarında 120 Hz’de 4K oyun deneyimi de mümkün oluyor. Yoğun oyun seansları sırasında OLED TV düşük mavi ışık oranı ile göz yorgunluğunun da önüne geçiyor. 48 inçlik modelin başlangıç fiyatı ise 12.599 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG konu hakkında açıklamada bulundu

LG Ev Eğlence Sistemleri Şirketi Başkanı Park Hyoung-sei, LG’nin en üst düzey görüntüyü daha ulaşılabilir bir televizyon ekranı boyutuna getirerek yeniliğin sınırlarını bir kez daha zorladığını belirtiyor. “Artık çok daha fazla tüketici, piyasadaki en gelişmiş oyun televizyonu olarak kabul edilen LG OLED TV’lerin üstün performansını deneyimleyebilecek.”

İlginizi Çekebilir

BMW’nin çok gelişmiş ve fütüristik elektrikli motosiklet modeli