reklamı kapat

POPÜLER

Canon RF 14-35mm F4L IS USM

14mm netleme mesafesi sunan yeni RF lens: Canon RF 14-35mm F4L IS USM

Canon en geniş netleme mesafesini sunan RF 14-35mm F4L IS USM lensini tanıttı. Zum lens hem amatör hem de profesyonel fotoğrafçıları hedef alıyor. Sessiz otomatik odaklama sunan lenste 5,5 stop’lu optik görüntü sabitleme sistemi kullanılıyor.

RF Yuvası iletişim sistemi özelliğine sahip olan bu lens, uyumlu EOS R serisi fotoğraf makinelerinde lens ve gövde içi görüntü sabitleme kombinasyonundan yararlanıyor. Canon EOS R5 veya EOS R6 ile birlikte kullanıldığında otomatik odaklama ve kontrol kapasitesi ile 7 stop’tan yararlanma avantajı sunuyor.

EOS R Sistemi’nin geniş çaplı yuva avantajından yararlanan RF 14-35mm F4L IS USM, kompakt bir optik sistemde daha geniş bir kapsama ve yüksek görüntü kalitesine sahip. 540 gram ağırlığındaki RF 14-35mm F4L IS USM lens, farklı optik uzunluklarda f/4 lens seçenekleri sağlıyor. Lens, 0,2 m’lik bir minimum odaklanma mesafesi ve arka odaklama sistemi sayesinde 0,38x büyütme kapasitesine sahip. Lenste üç cam kalıplamalı asferik lens elemanından oluşan geliştirilmiş bir optik tasarım yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canon RF 14-35mm F4L IS USM satış fiyatı ne kadar?

RF 14-35mm F4L IS USM’de kullanıcıların gözlerini vizörden ayırmalarına gerek kalmadan TV, AV ve ISO ayarlarını hızlı ve doğrudan kontrol etmelerini sağlayan bir kontrol halkası donanımı bulunuyor. Yurt dışı satış fiyatı 1.699 dolar olan lensin Türkiye fiyatı ise henüz netlik kazanmadı.

İlginizi çekebilir

Edifier NeoBuds Pro dünyada bir ilke imza atıyor