reklamı kapat

POPÜLER

LG yuvarlanabilir televizyon

LG’den ses getirecek yeni “kıvrılabilen televizyon” ve fazlası!

CES 2020‘nin en büyük isimlerinden birisi kesinlikle LG olacak. Çünkü firma kısa süre öne çok dikkat çekecek bir modelin daha müjdesini verdi.

LG, CES 2020 duyurularına erken başlayan isimler arasında yer alıyor. Firmanın fuardaki en önemli modeli ise kesinlikle yeni kıvrılabilen televizyon modeli olacak. Hatırlarsınız firma geçtiğimiz yılın başında da bir kıvrılabilen televizyon tanıtmıştı. Ancak bu model standart bir televizyon gibi bir stand üstüne oturuyordu. Henüz gösterilmeyen yeni model ise bir projeksiyon perdesi gibi görev yapıyor. Yani tavana asılan ve buradan aşağıya doğru uzayan / inen model, projeksiyon kullanmadan benzer deneyimi sunuyor ve kesinlikle evinizde hiç yer kaplamıyor. Bu altyapı gerçekten çok kullanışlı görünürken, modelin fuar alanında sergileneceği ancak satışa çıkarılmayacağı tahmin ediliyor. Bu modelin satışa çıksa bile fiyatının inanılmaz yüksek olacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG, kıvrılabilen televizyon yanında önemli bir duyuru daha yaptı

O da 48 inç boyutundaki OLED televizyon oldu. Peki bu model neden önemli? Şu an pazarda 55 inç altında OLED televizyon satılmıyor. İşte bunu yeni modeliyle değiştirecek olan LG, dar alana sahip kişileri memnun edecek gibi görünüyor. Çünkü gerçekten bazı oturma odaları için 55 inç çok büyük gelebiliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Çok dikkat çeken iki kanatlı drone modeli