reklamı kapat

POPÜLER

Dünyanın ilk kıvrılabilir televizyonu LG Signature OLED TV R (65R9)
LG Signature OLED TV R (65R9)
LG Signature OLED TV R (65R9)
LG Signature OLED TV R (65R9)

Dünyanın ilk kıvrılabilir televizyonu ile sanata yeni bakış

LG ile Foster + Partners, Milano Tasarım Haftası’nda dünyanın ilk kıvrılabilir televizyonu LG Signature OLED TV R (65R9) merkezli bir sanat enstalasyonunda iş birliği gerçekleştirdi.

İş birliği teknoloji ve mekansal tasarımın kesişimini vurguluyor. İngiliz firma Foster + Partners, kıvrılabilir OLED TV’nin geliştirilmesi sırasında, ürünün dış geometrisi ve son rötuşlarının yanı sıra özel iç mekaniğini tasarlama konusunda da LG ile yakın bir iş birliğine imza attı. “Mekanı Yeniden Tanımlamak” enstalasyonu, LG Signature OLED TV R’yi merkezine alarak üst düzeyde mekansal bütünlük sergilerken ışığın, teknolojinin ve tasarımın, bir düğmeye basarak mekanla ilgili yeni imkanlar sunmasına örnek oluşturuyor. Sergi, LG’nin bu fütüristik televizyonunun Full View modunda mekanları nasıl geniş ekran ev sinemasına çevirdiğini gözler önüne serdi.

Gerek tasarımı gerekse görüntü kalitesiyle fark yaratan dünyanın ilk kıvrılabilir televizyonu, sihirli bir şekilde görünüp kaybolabilen bir ekrana sahip. Dünyanın ilk kıvrılabilen OLED TV’si olarak lanse edilen televizyon, kullanıcıları klasik televizyon sınırlarından kurtarıp, kendi kişisel alanlarını belirleme konusunda özgür bırakıyor. LG Signature OLED TV R, kullanıcıya 3 farklı görüntüleme seçeneği sunuyor. Kullanıcılar, ‘Tam Görünüm’, ‘Yarı Görünüm’ ve ‘Sıfır Görünüm’ seçeneklerinden birini seçerek ancak OLED teknolojisinin geliştirilmesiyle mümkün olabilen şekillerde televizyon izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Etkinlik ne zamana kadar devam edecek?

Milano Tasarım Haftası‘na gelen ziyaretçiler, 9 – 14 Nisan tarihleri arasında “Mekanı Yeniden Tanımlamak” enstalasyonunu deneyimleyebilecek.

İlginizi çekebilir