reklamı kapat

POPÜLER

LG SIGNATURE OLED R

“Kıvrılabilir” LG Signature OLED TV R için üretim ve satış sona erdi

“Kıvrılabilir” yapısıyla çok dikkat çeken ve inanılmaz pahalı olan LG Signature OLED TV R modeli için üretim ve satış bitirildi.

Bugün aktarıldığı kadarıyla LG Signature OLED TV R için artık üretim yapılmayacak ve buna bağlı olarak satışlar da sona erdirilmiş durumda. Bu aslında çok büyük bir sürpriz olmuyor çünkü televizyonun tam 100 bin dolarlık bir yurt dışı fiyatı bulunuyordu. Tahmin edebileceğiniz üzere yüksek satış rakamlarına ulaşacak bir seçenek olmayan televizyon hakkında LG Türkiye geçtiğimiz dönemde şu detayları vermişti: “LG SIGNATURE OLED R, en iyisini talep eden, oyunun kurallarını değiştiren ve yeniliğin gerçek değerini anlayabilen müşteriler tarafından takdir edilecek bir başyapıt olarak tanımlanıyor. LG SIGNATURE OLED R, sadece olağanüstü bir mühendislik ve kullanıcı odaklı tasarım başarısı değil, her alanı zenginleştirecek ve her yaşam tarzını tamamlayacak bir sanat eseri konumunda bulunuyor. Zarifliği ve estetik görünüşünün yanı sıra, kıvrılabilir OLED ekranının yumuşak hareketiyle büyüleyen bu çığır açan TV, en mükemmeliyetçi tüketicilerde bile istek uyandıracak nitelikte. LG’nin Güney Kore’deki gelişmiş Gumi tesisinde üretilen her TV, her ayrıntıya özen gösterilerek ustalık benzeri becerilerle titizlikle bir araya getirildi. Artizan düzeydeki özen, fırçalanmış alimünyum kasasından Kvadrat of Denmark imzalı şık ve modern yün hoparlör kapağına kadar LG SIGNATURE OLED R’ın her detayında görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüketiciler, Signature Black, Moon Grey, Topaz Blue veya Toffee Brown olmak üzere, LG SIGNATURE OLED R’ın dört zarif kaplama tonu arasında seçim yapabiliyor ve alüminyum tabana bir isim veya mesaj yazdırarak ünitelerini daha da kişiselleştirebiliyorlar. LG SIGNATURE OLED R, üstün görüntü kalitesi sağlamak için kendinden aydınlatmalı piksel teknolojisinden ve bağımsız karartma kontrolünden yararlanan, pürüzsüz 65 inç esnek OLED ekrana sahip. Yeni TV, gelişmiş donanımın ötesinde, LG’nin yenilik yapma ve tüketici avantajlarına doğrudan katkıda bulunan yeni olanaklar yaratma konusundaki rakipsiz yeteneğini temsil ediyor. TV’nin kıvrılabilir tasarımı ev eğlencesi alanında da yepyeni bir olanak yaratarak düğmeye dokunarak gözden kaybolabilen bir TV ile çevresindeki alan arasındaki ilişkiyi yeniden tanımlıyor.”

LG Signature OLED TV R yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER