reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12

iPhone 12 ailesinin tanıtım ve satış tarihi ortaya çıktı

Teknoloji dünyasının merakla beklediği iPhone 12 ailesinin satış tarihi ortaya çıktı. Apple’a yakın kaynaklardan Jon Prosser’ın iddiasına göre yeni iPhone 12, 12 Ekim‘de tanıtılacak.

Prosser, telefon modellerinin 12 Ekim itibarıyla ön siparişe sunulacağını ve 19 Ekim’de dünyanın belli ülkelerinde telefonun satın alınabileceğini belirtiyor. Prosser, iPhone 12 Pro modellerinin ise kasım ayında satışa sunulacağını söylüyor. Telefonların gerçekten de bu tarihlerde yurt dışında satışa sunulması durumunda yeni modellerin Türkiye’ye gelmesi kasım ve aralık ayını bulabilir. Apple’ın bu yılki tüm iPhone modellerinde OLED ekran kullanması bekleniyor. 5G bağlantısına sahip 5,4 inç, iki adet 6,1 inç ve 6,7 inç olmak üzere çok sayıda iPhone modelini kullanıcıların beğenisine sunacağı ifade ediliyor. OLED ekranlar LCD ekranlara kıyasla daha canlı renkler üretebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesi için geri sayım başladı

Paslanmaz çelik yapıda bir kasayla gelmesini beklediğimiz Yeni ailenin tasarımıyla iPhone 4’den izler taşıyacağı belirtiliyor. Modelin tasarım açısından bir önceki modelden çok da farklı olmayacağı konuşuluyor. Yeni modellerde çentiğin de daha ince olacağı belirtiliyor. 5G’li modelin başlangıç fiyatının 649 dolar olacağı söyleniyor. 12 Max modeline Apple’ın 749 dolar isteyeceği aktarılıyor. “Pro” modellerin başlangıcını yapan Pro modeli ise 999 dolardan başlayacak deniyor. En üstteki dev model 12 Pro Max ise 1.099 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak.

Ana görsel konsept çalışmaya aittir

İlginizi Çekebilir

Logitech’in şık kablosuz şarj istasyonu