reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max kamera karşılaştırması [Video]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max kamera performansında karşı karşıya geldi. Technical Artist isimli YouTube kanalı tarafından yapılan karşılaştırma videosunda telefonların kamera performansları gözler önüne seriliyor.

Hem gündüz hem de düşük ışıkta yapılan çekimlerde tüm kameralar iyi bir performans sergiliyor. Kısa bir süre önce tanıtılan Galaxy Note 20 Ultra ve S20 Ultra modellerinde 108 megapiksel kamera yer alsa da yeni Note modeli daha hızlı otofokus performansı sergiliyor. Ayrıca yeni Note modelinde yer alan periskop kamera sayesinde 5 kat optik yakınlaştırma yapılabiliyor. Paylaşılan videoya bakıldığında bazı karelerde Galaxy Note 20 Ultra bazı karelerde ise iPhone 11 Pro Max daha başarılı fotoğraflar üretiyor. iPhone 11 Pro Max daha doğal renkler sunarken,  Note 20 Ultra ve S20 Ultra daha canlı renkler sunuyor. Keskinlik açısından ise tüm modellerin başarılı performans sergilediği görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, 108 megapiksel kamerasıyla dikkat çekiyor

Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy S20 Ultra, 108 megapiksel ana kamerayı bünyesinde barındırırken, iPhone 11 Pro Max 12 megapiksel kameraya sahip. Samsung telefonlardaki 108 megapiksellik kamera kullanıcıların daha detaylı fotoğraflar çekmesine imkan tanıyor. iPhone 11 Pro Max’te 12 megapiksel kamera yer alsa da bu modelde çok iyi fotoğraf performansı sergiliyor.  Ayıca video tarafına bakıldığında Galaxy telefonlar 8K video kaydına destek verse de iPhone 11 Pro Max, 8K video kayıt desteğine sahip değil. Haberin devamında yer alan video üzerinden karşılaştırma videosunu izleyebilirsiniz.
İlgili video