reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S20 FE, Galaxy S20 ve Galaxy Note 20 Ultra karşılaştırması [Video]

Samsung Galaxy S20 FE modelinin kamera performansı Galaxy S20 ve Galaxy Note 20 Ultra ile karşılaştırıldı. Kamera performanslarıyla beğeni toplayan modellerden Galaxy Note 20 Ultra en iddialı model olarak göze çarpsa da Galaxy ailesinin diğer modelleri de dikkat çekiyor.

Paylaşılan karelerde üç model de birbirine yakın sonuçlar ortaya koyuyor. Galaxy Note 20 Ultra’nın bazı karelerde daha doygun gökyüzü fotoğrafı çektiği görülüyor. Gece kamera performansında da Samsung Galaxy S20 FE uygun fiyatına rağmen telefon başarılı bir performans sergiliyor. Piyasadaki en başarılı kameraları bünyesinde barındıran modeller kamera performansına önem veren kullanıcıların ilgisini çekecek yeteneklere sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 FE kamera performansıyla da dikkatleri üstüne çekiyor

Telefon, arkasında 12 megapiksel F1.8 geniş açı, 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı ve 8 megapiksel F2.0 3x telefoto kameraları barındıran üçlü bir kurulum taşıyor. 3 kat optik yakınlaştırma yapabilen telefon 30 kat dijital yakınlaştırmaya destek veriyor. Galaxy Note ailesinin en güçlü üyesi Galaxy Note 20 Ultra’da 108 megapiksel ana kameraya, 12 megapiksel periskop telefoto kamera ve 12 megapiksel ultra geniş açı kamera eşlik ediyor. Telefon 5 kat optik, 50 kat dijital yakınlaştırmaya izin veriyor. Galaxy S20’de ise 12 megapiksel geniş açı, 64 megapiksel telefoto ve 12 megapiksel ultra geniş açı kamera mevcut. Bu telefonun kamerasıyla da 3 kat optik yakınlaştırma yapılabiliyor. Yapılan karşılaştırma videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video