reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40 Pro Samsung Galaxy S20 Ultra
Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro ve Samsung Galaxy S20 Ultra kamera karşılaştırması [Video]

Kullanıcılar tarafından merak edilen kamera performanslarına bir yenisi daha eklendi. Huawei P40 Pro ve Samsung Galaxy S20 Ultra kameraları karşı karşıya geldi.

Dün resmen görücüye çıkan P40 Pro modeli kamera performansıyla dikkat çekiyor. Rakibi Galaxy S20 Ultra da 108 megapiksellik ana kamerasıyla farkını ortaya koyuyor. P40 Pro’da 50 megapiksel ve F/1.9 diyaframlı ana kamera yer alırken, rakibinde 108 megapiksellik ana kamera bulunuyor.The Rajs Tech isimli YouTube hesabı tarafından yapılan karşılaştırma videosunda telefonların kamera performansları değerlendiriliyor. Videoya bakıldığında bazı karelerde Huawei P40 Pro bazı karelerde ise  Ultra  modeli daha iyi sonuçlara imza atıyor. Sundukları kamera performanslarıyla DSLR fotoğraf makinelerine gözdağı veren telefonlar çok iyi sonuçlar ortaya koyuyor. S20 Ultra 100 kat dijital yakınlaştırmaya, Huawei imzalı model ise 50 kat dijital yakınlaştırmaya destek veriyor. P40 Pro saniyede 60 kare 4K video kaydına imkan tanırken, Samsung imzalı model saniyede 30 kare 8K video kaydına olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro ve Samsung Galaxy S20 Ultra kameraları dikkat çekiyor

Her iki telefonu karşı karşıya getiren haberdeki detayları buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. P40 Pro Plus hakkındaki tüm detaylara buraya, Galaxy S20 Ultra hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siz hangi telefonun kamerasını daha başarılı buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili video

Telefonların kamera performansları mercek altında