reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro, Samsung Galaxy S20 Ultra ve Xiaomi Mi 10 Pro düşük ışık kamera karşılaştırması [Video]

Şu anda piyasadaki en güçlü akıllı telefonların kameraları karşı karşıya geldi. Huawei P40 Pro, Samsung Galaxy S20 Ultra ve Xiaomi Mi 10 Pro modellerinin düşük ışıktaki performansları mercek altına alındı.

TechZG isimli YouTube kanalı tarafından karşılaştırılan telefonlar DSLR fotoğraf makinelerle yarışacak düzeyde performans sergiliyor. Paylaşılan videoyu izlediğimizde P40 Pro modelinin düşük ışıkta rakiplerinden daha iyi performans sergilediği görülüyor. Galaxy S20 Ultra ve Xiaomi Mi 10 Pro da düşük ışıkta iyi bir performans sergilese de Huawei imzalı model rakiplerinden bu konuda ayrılıyor. Galaxy S20 Ultra ve Xiaomi Mi 10 Pro da 108 megapiksellik ana kamera yer alırken, Leica imzalı 50 megapiksellik kamera yer alıyor. P40 Pro saniyede 60 kare 4K video kaydına destek verirken, diğer modeller saniyede 30 kare 8K video kaydı gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro, Kirin 990 işlemcisiyle geliyor

Huawei imzalı model, Kirin 990 işlemcisiyle güçlü bir performans vadediyor. 8 GB RAM’in tercih edildiği telefon kamera performansına önem veren kullanıcıların memnun edeceğe benziyor. Mi 10 Pro da 108 megapiksellik kamerasıyla fark yaratıyor. Samsung Galaxy S20 Ultra’da da kullanılan 108 megapiksel kamera sayesinde kullanıcılar detaylı fotoğraflar çekebiliyor. Huawei imzalı model hakkındaki tüm detaylara buraya, Mi 10 Pro hakkındaki tüm detaylara buraya, Galaxy S20 Ultra hakkındaki tüm detaylara ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

İTelefonların kameraları karşı karşıya