reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro ve Samsung Galaxy S20 Plus kameraları karşı karşıya [Video]

Karşılaştırma haberlerine bir yenisi daha eklendi. Huawei P40 Pro ile Samsung Galaxy S20 Plus kameraları karşı karşıya geldi. The Tech Chap isimli YouTube kanalı tarafından paylaşılan videoda telefonların kamera performansları değerlendiriliyor.

Dinamik aralık konusunda Samsung Galaxy S20 Plus’ın Huawei P40’ın önünde olduğu görülüyor. Galaxy S20 Plus’ın daha canlı, Huawei telefon modelinin daha doğal fotoğraflar çektiğini belirtelim. İç mekanda yapılan bir çekimde Galaxy S20 Plus’ın objelere daha hızlı netleme yaptığı görülüyor. Görüntü sabitleme konusunda da Galaxy S20 Plus, Huawei P40 Pro’ya göre daha performansa imza atıyor. Renk doğruluğunda Huawei imzalı model daha iyi performans sergiliyor. Huawei telefon bununla birlikte 10 kat yakınlaştırmada daha detaylı fotoğraflar sunuyor. Düşük ışıkta yapılan standart  çekimlerde P40 Pro, Galaxy S20 Plus’a kıyasla daha aydınlık fotoğraflar çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro mu yoksa Samsung Galaxy S20 Plus mı?

Her iki telefonda gece modu özelliği aktif olduğunda ise Huawei imzalı model daha başarılı fotoğrafa imza atıyor. Ön kameraların ve mikrofonların da karşılaştırıldığı karşılaştırma videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz. Sizce P40 Pro mu yoksa Galaxy S20 Plus mı daha başarılı fotoğraflar çekiyor? Yorumlarınızı bekliyoruz. Huawei imzalı model hakkındaki tüm detaylara buraya, Samsung imzalı model hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video