reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40 Pro Xiaomi Mi 10 Pro
Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro ve Xiaomi Mi 10 Pro karşı karşıya [Video]

Huawei P40 Pro ile Xiaomi Mi 10 Pro karşı karşıya geldi. Sahip olduğu güçlü kamera yetenekleriyle öne çıkan modeller kamera performansıyla DSLR fotoğraf makinelerini aratmıyor.

Her iki telefon da piyasadaki en iyi kameraya sahip akıllı telefonları olduğu için karşılaştırmada modellerin benzer performans sergilediği görülüyor. Bazı çekimlerde P40 Pro bazı çekimlerde ise Mi 10 Pro daha başarılı sonuçlara imza atıyor. Özellikle gece performansında Huawei P40 Pro’nun Mi 10 Pro’dan daha iyi sonuç ortaya koyduğu görülüyor. P40 Pro’da 50 megapiksel ve F/1.9 diyaframlı ana kamera yer alırken, rakibinde 108 megapiksel kamera bulunuyor. Xiaomi Mi 10 Pro saniyede 30 kare 8K video kaydına, Huawei imzalı model ise 4K video kaydına destek veriyor. Paylaşılan videoda her iki kameranın da iyi bir kamera performansı sergilediğini söylemek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro güçlü işlemcisiyle dikkat çekiyor

P40 Pro, Kirin 990 işlemcisiyle güçlü bir performans vadediyor. 8 GB RAM’in tercih edildiği telefon kamera performansına önem veren kullanıcıların memnun edeceğe benziyor. Mi 10 Pro da 108 megapiksellik kamerasıyla fark yaratıyor. Samsung Galaxy S20 Ultra’da da kullanılan 108 megapiksel kamera sayesinde kullanıcılar detaylı fotoğraflar çekebiliyor. P40 Pro hakkındaki tüm detaylara buraya, Mi 10 Pro hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video