reklamı kapat

POPÜLER

Huawei 40 Pro Samsung Galaxy S20 Ultra

Huawei P40 Pro ve Samsung Galaxy S20 Ultra hız testinde karşı karşıya [Video]

Huawei’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Huawei P40 Pro ile Samsung Galaxy S20 Ultra hız testinde karşı karşıya geldi. Kamera performansları kadar işlemci performanslarıyla da dikkat çeken modeller piyasadaki en güçlü akıllı telefonlara arasında yer alıyor.

FoneTech isimli YouTube kanalı tarafından yapılan karşılaştırmada telefonların sundukları güçlü performans gözler önüne seriliyor. Bazı uygulamalarda Huawei modeli bazı uygulamalarda ise Samsung  modeli uygulamaları daha hızlı açıyor. Bazı uygulamaların Huawei imzalı model için henüz optimize edilmediğini de belirtmekte yarar var. Huawei imzalı model gücünü Kirin 990 işlemcisinden, Samsung imzalı model ise bölgeden bölgeye değişiklik göstererek Exynos 990 veya Snapdragon 865 işlemcisinden alıyor. S20 Ultra’da 12 GB yer alırken Huawei imzalı modelde 8 GB’lık RAM bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro mu Galaxy S20 Ultra mı daha hızlı?

Her iki telefon da çok güçlü işlemcilere sahip olduğu için telefonlar arasında bariz bir farkın olmadığını belirtmekte yarar var. Kullanıcılar her iki telefondan birini tercih ettiğinde hayal kırıklığına uğramayacağını söyleyelim. Telefonların karşı karşıya getiren videoyu haberin devamından izleyebilirsiniz. Huawei imzalı model hakkındaki detaylara buraya, S20 Ultra hakkındaki detaylara ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Huawei P40 Pro’nun önümüzdeki günlerde ofisimize gelmesi durumunda inceleyeceğimizi ve telefonla ilgili tüm detayları sizlere aktaracağımızı belirtelim. LOG’u takip etmeye devam edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

Telefonların işlemci performansları karşı karşıya