reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra iPhone 11 Pro Max

Samsung Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max hız testinde [Video]

Kamera performansıyla fark yaratan Samsung Galaxy S20 Ultra ile iPhone 11 Pro Max hız testinde ortaya çıktı.

Piyasadaki en güçlü akıllı telefonlar arasında gösterlen modeller güçlü işlemcileriyle dikkat çekiyor. iPhone 11 Pro Max’te A13 Bionic işlemcisi yer alırken, Galaxy S20 Ultra modelinde Exynos 990 işlemcisi bulunuyor. İlk round’da iPhone 11 Pro Max, ikinci raund’da ise Galaxy S20 Ultra iPhone 11 Pro Max’i geride bırakıyor. Genel performans açısından her iki telefonun benzer bir performans sergilediği görülüyor. Bazı uygulamalarda yeni iPhone modeli, bazı uygulamalarda ise Ultra modeli uygulamaları daha hızlı açıyor. Güçlü işlemciler sayesinde her iki telefonun da bilgisayarlarla yarışacak düzeyde bir performans sergilediğini söyleyelim. Kullanıcıların beklentileri doğrultusunda her iki telefonun da iyi bir performans sağladığını belirtmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra kamerasıyla tüm dikkati üstüne çekiyor

Exynos 990 işlemcisinden güç alan telefonda 12 GB RAM bulunuyor. Pil kapasitesi 5.000 mAh olan telefon, 100 kat dijital yakınlaştırma yeteneğine sahip. Telefon 10 kat hibrit optik yakınlaştırma da yapabiliyor.

Ultra modeli yakınlaştırma yeteneğiyle birlikte saniyede 30 kare 8K video yeteneğiyle de dikkat çekiyor. 108 megapiksel F1.8 geniş açı + 48 megapiksel telefoto F3.6 periskop + 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + ToF telefonda yer alan kameralar arasında.

İlgili video

Galaxy S20 Ultra mı yoksa iPhone 11 Pro Max mi daha hızlı?