reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Plus iPhone 11 Pro Max

Samsung Galaxy S20 Plus ve iPhone 11 Pro Max hız testinde karşı karşıya [Video]

Samsung Galaxy S20 Plus ile iPhone 11 Pro Max hız testinde karşı karşıya geldi. Telefonların açılış sürelerine bakıldığında Galaxy S20 Plus’ın iPhone 11 Pro Max’ten daha hızlı açıldığı görülüyor.

Uygulama açılış hızlarına bakıldığında ise telefonlar aynı sürelerde uygulamaları açıyor. Uygulama mağazasında ise iPhone 11 Pro Max, Galaxy S20 Plus‘tan daha hızlı sürede kullanıcıların uygulama mağazasına ulaşmasına imkan tanıyor. Bazı uygulamalarda Galaxy S20 Plus’ın bazı uygulamalarda ise iPhone 11 Pro Max‘in daha hızlı sürede uygulama açtığını da belirtmekte yarar var. Kamera performanslarını da değerlendiren Vy Vo Xuan isimli YouTube kanalı, telefonların hem yakın çekimde hem de ultra geniş açıdaki performansını gözler önüne serdi. Samsung Galaxy S20 Plus’ta ve iPhone 11 Pro Max’te ise 12 megapiksellik bir ana kamera yer alıyor. Çözünürlük farkı detaylarda ortaya çıksa da yeni iPhone modelinin kamerasının da başarılı performans sergilediği görülüyor. Çok yakın çekimlerde Galaxy S20 Ultra’nın kamerasında netlemeyle ilgili sorunlar yaşadığı göze çarpıyor. Sonuç olarak her iki telefon da performansıyla dikkatleri üstüne topluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Plus mi yoksa iPhone 11 Pro Max mi?

Galaxy S20 Plus hakkındaki tüm detaylara buraya, 11 Pro Max hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Telefonların performanslarını karşı karşıya getiren videoyu ise haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video

Galaxy S20 Plus ve 11 Pro Max hız testi karşılaştırması