reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10 Pro Samsung Galaxy S20 Ultra

Xiaomi Mi 10 Pro ve Samsung Galaxy S20 Ultra hız testinde karşı karşıya [Video]

Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Xiaomi Mi 10 Pro ve Samsung Galaxy S20 Ultra karşı karşıya geldi. Tech/NickiBrazer isimli YouTube kanalı tarafından yapılan karşılaştırmada telefonların hız performansları mercek altına alındı.

Uygulama açılış hızları test edilen telefonlardan Xiaomi telefon ilk round’da Galaxy S20 Ultra’yı geride bırakıyor. İkinci ve dördüncü round’da ise Galaxy S20 Ultra, Pro, 10 Pro modelini geçiyor. Üçüncü round’da ise berabere bir sonuç karşımıza çıkyıro. Genel performansa bakıldığında ise Ultra modeli, Pro modelinden daha başarılı bir performans sergilediğini belirtebiliriz. Karşılaştırma testinde parmak izi sensörü, yüz tanıma sistemi, kamera, RAM ve oyun hızlarının da test edildiğini söyleyelim.  Her iki telefonda da Qualcomm’un en yeni işlemcisi Snapdragon 865 yer alıyor. Satış fiyatlarına bakıldığında Xiaomi imzalı telefonun Ultra modelinin yarı fiyatına satıldığını ve telefonun gösterdiği performansın dikkat çekici olduğunu belirtelim. Galaxy S20 Ultra da 10 kat optik ve 100 kat dijital optik yakınlaştırma yeteneğiyle fotoğraf çekimine meraklı kullanıcıların ilgisini çekiyor. Xiaomi Mi 10 Pro ve Galaxy S20 Ultra’da 108 megapiksellik ana kameraların yer aldığını söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10 Pro ve Samsung Galaxy S20 Ultra hız testinde

Xiaomi imzalı telefon hakkındaki tüm detaylara buraya, Samsung imzalı telefon hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sizce Mi 10 Pro mu yoksa Galaxy S20 Ultra’nın mı performansı daha başarılı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili video

Telefonlar hız testinde karşı karşıya